Hakkımızda

hakkimizda 01YALOVA’da 1996 yılında İlkan YENİGÜN tarafından kurulan ve bilişim sektörüne adım atan firmamız; 2005 yılından itibaren TÜRKSAN TELEKOMÜNİKASYON GÜVENLİK SİS. TURİZM İNŞAAT OTOMOTİV SAN. TİC. İTH. VE İHR. LTD. ŞTİ. olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir .

Türksan Telekomünikasyon, 2003 yılından itibaren Karel Yetkili Satıcı ve Servisi olarak; Tüm Karel ürün (Telefon Santrali, Güvenlik Kamerası, Hırsız Alarm) ve çözümlerinin satış, kurulum, servis ve bakım faaliyetlerini yürütmektedir.

Türksan telekomünikasyon, Kuruluşundan itibaren gerçekleştirdiği projelerde koşulsuz müşteri mennuniyeti anlayışını her zaman ön planda tutmayı başarmış ve bu anlayış ile portföyündeki müşteri sayısı katlanarak büyümüştür.

Satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası teknik servis hizmetleriyle birlikte müşterilerine iş süreçlerini kolaylaştıracak ve başarılarına katkı sağlayacak bilişim çözümleri sunan ve gerçekleştiren Türksan Telekomünikasyon, müşterilerini en iyi şekilde anlama azmini göstererek ihtiyaçları olan çözümlere kavuşmalarını sağlamaktadır. Faaliyet alanlarındaki teknolojik gelişmeleri takip etmenin yanı sıra bilgi, beceri ve tecrübelerini artırmak ve aktarmak için sürekli kendini yenilemektedir.

Türksan Telekomünikasyon olarak müşterilerle uzun vadeli çalışmalar yürütmek, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.

Soru, görüş ve önerileriniz için info@turksantelekom.com

Adres

Telelefon:
0226 811 31 50 (Pbx)

Faks:
0226 811 31 51

E-posta:
info@turksantelekom.com

Adres:
Türksan Telekom
Adres: Fevzi Çakmak Mah.
İstanbul Cad. No:30 K:1 D:16
Merkez / YALOVA

Duyurular

Araç İçi Kamera Sistemi ve Reklam Yönetimi

unnamedaaaaaaaaa.png

Tümmobil Teknoloji Sistemleri,araç içi Kamera Sistemi ve Araç içi Reklam Yönetim Sistemi ile hizmet ağını gittikçe genişletmektedir.

Karel’e Bilişim 500’de Türkiye Merkezli Üretici Ödülü

Karel'e Bilişim 500'de Türkiye Merkezli Üretici Ödülü

BThaber Şirketler Grubu tarafından hazırlanan “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2017” araştırma sonuçlarına göre BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey’in yanısıra Türkiye’de faaliyet gösteren bilişim şirketlerinin yetkilileri, STK Başkanları, kamu görevlileri ve basın mensuplarının katılımıyla bu yıl 19.’su düzenlenen törende ödüller sahiplerini buldu.

Devamı İçin Tıklayınız